MySql.Data.MySqlClient.MySqlException (0x80004005): Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'ekonomi2_cozum.gorseller.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by at MySql.Data.MySqlClient.MySqlStream.OpenPacket() at MySql.Data.MySqlClient.NativeDriver.ReadResult(UInt64& affectedRows, Int64& lastInsertId) at MySql.Data.MySqlClient.MySqlDataReader.GetResultSet() at MySql.Data.MySqlClient.MySqlDataReader.NextResult() at System.Data.ProviderBase.DataReaderContainer.NextResult() at System.Data.Common.DataAdapter.FillNextResult(DataReaderContainer dataReader) at System.Data.Common.DataAdapter.FillFromReader(DataSet dataset, DataTable datatable, String srcTable, DataReaderContainer dataReader, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, DataColumn parentChapterColumn, Object parentChapterValue) at System.Data.Common.DataAdapter.Fill(DataSet dataSet, String srcTable, IDataReader dataReader, Int32 startRecord, Int32 maxRecords) at System.Data.Common.DbDataAdapter.FillInternal(DataSet dataset, DataTable[] datatables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior) at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior) at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet) at EKONOMIKCOZUM.SITE.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Dolar, euro, borsa, altında gün sonu

Dolar, euro, borsa, altında gün sonu

Dolar, euro, borsa, altında gün sonu

Güne küçük kayıplarla merhaba diyen Borsa İstanbul Ulusal 100 Endeksi, gün boyunca devam eden yatay seyrin ardından kapanışa dakikalar kala yükseliş geçti. 23 Kasım 2015 tarihinden sonra ilk kez 80 bin puanın üzerine çıkan BİST 100 Endeksi, günü  yüzde 0,92 yükselişle 80 bin 110 puandan kapadı.

BORSADA SON DURUM İÇİN TIKLAYINIZ

Dolarda ve euroda ise hisse piyasalarına nazaran daha sakin bir günü geride bıraktı. Piyasaların kapandığı dakikalarda dolar 2,8805 liradan, euro ise 3,1980 liradan satılıyor.

Küresel piyasalarda 1250 doalrın altında seyreden spot altın fiyatlarının hafif düşüş yaşadığı günde Kapalıçarşı altın fiyatları da bir miktat değer kaybetti. Gram altın 115 liradan, çeyrek altın da 188,10 liradan alıcı buluyor.  

İŞTE ALTIN FİYATLARI

[RUSYA'NIN TALEBİNE RET] RUSYA'NIN TALEBİNE RET

DOLAR GÜNE HAFİF ARTIŞLA BAŞLAMIŞTI

Avrupa Merkez Bankası'nın attığı gevşeme adımları ardından artan risk iştahına paralel Cuma günü 3.5 ayın en düşük seviyelerine gerileyen dolar/TL, Ankara'da dün gerçekleşen terör saldırısının ardından haftaya sınırlı yükselişle başladı.

Cuma günü 24 Kasım'dan bu yana en düşük olan 2.8650'ye kadar gerileyen dolar/TL , gün ortasında 2,8832 liradan, euro 3,2045 liradan satılıyor.

"TÜM GÖZLER MERKEZ BANKALARINDA"

Para piyasaları uzmanı Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Murat Sağman HABERTURK.COM için paranın rotasını yorumladı.

Başta ABD olmak üzere Japonya ve İngiltere gibi dünyanın önde gelen ekonomilerinin faiz kararlarının beklendiği bu hafta piyasalar için yoğun geçecek. Faiz kararlarının haftanın yönünü belirleyeceğinin altını çizen Sağman, herkesin gözlerini çevirdiği FED'in faizleri değiştirmesini beklemiyor.

FED'in toplantısında karar çıkmasada basın toplantısının önemine değinen Sağman şöyle devam etti;

"Piyasalar FED'den herhangi bir faiz adımı atmasını bekemiyor olabilir ama toplantı sonrası basın toplantısındaki açıklamalar çok önemli. O toplantıda şahin açıklamalar gelmesi durumunda yani faiz artışına yönelik olumlu açıklamalar gelirse bu sözler hisse senedi piyasalarında satış baskına neden olacaktır. Türkiye'nin de içinde olduğu piyasalarda bir miktar hisse senedi satışı gelebilir. Ve aynı şekilde dolar da güçlenecektir."

"TERÖR OLAYLARI ARTIK PİYASAYI ETKİLEMİYOR"

Ankara'daki üzücü patlama nedeniyle tüm halkımıza baş sağlığı dileklerini ileten Sağman, patlamannın piyasalar üzerinde etkisinin sınırlı kalacağını belirtti. Sağman, "Bu tür olayların artık son olmasını ve kimsenin canının yanmamasını istiyoruz. Böyle üzücü haberler piyasayı artık eskisi gibi etkilemiyor. Çünkü artık piyasalarda sıcak para kalmadı" şeklinde görüştü.

690 x 90

EKONOMİ

Öne Çıkanlar