TIYATRO SEYIRCISI AKS'YI SEÇTI

TIYATRO SEYIRCISI AKS'YI SEÇTI

Direklerarasi Seyircileritarafindan düzenlenen “17.Direklerarasi seyircileri Istanbul Ödülleri”düzenlenentörenle sahiplerini buldu. Akasya tarafindan kurulan ve Türkiye'nin önde gelen tiyatro oyunlari ve birçok dinletiye ev sahipligi yapan Akasya Kültür Sanat “Yeni Mekanlar Ödülü”ne layik görüldü.

Ziyaretçilerine keyifli bir alisveris deneyiminin yani sira zengin sosyal yasam seçenekleri sunan Akasya Alisveris Merkezi'nin kültür ve sanat dünyasina katkisi anlamli bir ödülle taçlandirildi. 

Direklerarasi Seyircileri’nin olusturdugu “Halk Jürisi” üyeleri Istanbul’da sahneye koyulan oyunlari seyrederek; performans, tasarim ve yapimlar kategorilerinde basarili olarak degerlendirdigi oyunlar, oyuncular ve tiyatrolari seçti. 2016-2017 sezonun en iyileri bu yil 17.si düzenlenen Direklerarasi Seyircileri Ödülleri ile onurlandirildi.

19 Nisan Çarsamba günü Kozyatagi Kültür Merkezi'nde gerçeklesen törenle ödüller sahiplerini buldu. Akasya Alisveris Merkezi yetiskinler ve çocuklar için sundugu tiyatro sahneleriyle “Yeni Mekanlar Ödülü”nün sahibi oldu. 

2016 yili Haziran ayinda açilan AKS, Haldun Dormen'den, Ferhan Sensoy'a, Ali Poyrazoglu'ndan Sunay Akin'a birçok usta tiyatrocuyu izleyiciyle bulusturdu. Genç oyuncularin basarili oyunlarina da ev sahipligi yapan AKS, Türkiye'nin önde gelen sanatçilariyla gerçeklestirilen akustik konserlerle de müzik dünyasinda fark yaratti.

690 x 90