Yurtiçi Kargo moral depoladı

Yurtiçi Kargo moral depoladı

Türkiye’nin ilk kargo sirketi olarak kurulduğu 1982 yılından bu yana attığı cesur ve emin adımlarla adından sıkça söz ettiren Yurtiçi Kargo, 7- 9 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Kemer’deki Rixos Sungate Otel’de 1300’den fazla çalısanıyla “Yıllık Basarı Değerlendirme Toplantısı”nda biraraya geldi.

İstanbul, 21.4.2017; Arıkanlı Holding Tasıma Grubu sirketlerinden, Türk kargo sektörünün “Süpermarka”sı Yurtiçi Kargo, Antalya’da gerçeklestirdiği “Yıllık Basarı Değerlendirme Toplantısı”nda aralarında kuryelerden sube müdürlerine, direktörlerden üst düzey yöneticilere kadar 1300’den fazla çalısanı ile biraraya gelerek hem yıllık değerlendirme ve planlama yaptı, hem de enerji depoladı.

 

Müsteri odaklı çözümleri ve son yıllarda gerçeklestirdiği  teknoloji yatırımları ile adından sıkça söz ettiren Yurtiçi Kargo, sözkonusu toplantılarda 10-15-20-25-30 ve 35 yıllık çalısanlarını ödüllendirdi. Ayrıca, yıllık değerlendirme sonucunda tüm subeler arasında basta Müsteri Memnuniyeti olmak üzere İletisim, Teslimat Performansı, Mobil Teknoloji, Mali İsler Mükemmellik gibi farklı 5 kategoride basarı ödülüne layık görülen ve Ege, Eskisehir, Samsun, Ankara, Bursa ve Boğaziçi Bölgeleri’nde yer alan 18 Yurtiçi Kargo Subesi de plaketlerini Yurtiçi Kargo Genel Müdürü ve Genel Müdür Yardımcılarının ellerinden aldılar.

 

Hareketli ve motivasyonu yükseltici neseli grup aktiviteleri ile geçen üç günün sonunda katılımcılara hitap eden Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Metin Kocael, günümüz yöneticilerinin sahip olmaları gereken ve yönlendirmeyi esas alarak çalısanları basarılı kılan gücün önemine değindi. Çalısanların mutlulukları ile çalısma huzurlarını sağlamanın önemine de değinen Kocael ayrıca çalısanlar tarafından yapılan üretimin isyerinin amaçlarına, hedeflerine ve de ilkelerine uygun olarak  gerçeklestirilmesi gerektiğinin de altını çizdi. 

690 x 90