MySql.Data.MySqlClient.MySqlException (0x80004005): Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'ekonomi2_cozum.gorseller.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by at MySql.Data.MySqlClient.MySqlStream.OpenPacket() at MySql.Data.MySqlClient.NativeDriver.ReadResult(UInt64& affectedRows, Int64& lastInsertId) at MySql.Data.MySqlClient.MySqlDataReader.GetResultSet() at MySql.Data.MySqlClient.MySqlDataReader.NextResult() at System.Data.ProviderBase.DataReaderContainer.NextResult() at System.Data.Common.DataAdapter.FillNextResult(DataReaderContainer dataReader) at System.Data.Common.DataAdapter.FillFromReader(DataSet dataset, DataTable datatable, String srcTable, DataReaderContainer dataReader, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, DataColumn parentChapterColumn, Object parentChapterValue) at System.Data.Common.DataAdapter.Fill(DataSet dataSet, String srcTable, IDataReader dataReader, Int32 startRecord, Int32 maxRecords) at System.Data.Common.DbDataAdapter.FillInternal(DataSet dataset, DataTable[] datatables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior) at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior) at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet) at EKONOMIKCOZUM.SITE.Page_Load(Object sender, EventArgs e) BAYDÖNER'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

BAYDÖNER'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

BAYDÖNER'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Türkiye’nin En Çok Döner Satan Restoran Zinciri Baydöner’in, Yeni Genel Müdür Yardımcısı Ocak 2016 Tarihi İtibariyle Hakan Karakaya Oldu.

 

Baydöner, Yeni Genel Müdür Yardımcısı Olarak Hakan Karakaya’yı Atadı

3 Şubat 2016 İstanbul- Türkiye’de en büyük döner markası olmayı hedefleyen Baydöner, Genel Müdür Yardımcılığı görevini perakende sektörünün deneyimli ismi Hakan Karakaya‘ya emanet etti.

 

Hakan Karakaya Kimdir?

1973 doğumlu olan Hakan Karakaya, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat bölümü mezunu. Karakaya, daha önce Migros ve Tecso Kipa mağazalarında Mağaza Müdürü ve Bölge Direktörü olarak görev aldı. Perakende sektöründe 20 yıllık deneyime sahip Hakan Karakaya, Baydöner’de Genel Müdür yardımcılığı görevini tüm departmanlardan sorumlu olarak sürdürecek.

 

Sektörde kazandığı deneyimler Baydöner’in hızlı yükselişi açısından oldukça değerli

Baydöner CEO’su Bülent Polat Konuyla ilgili olarak, “Baydöner olarak Hakan Karakaya’nın aramıza katılmasından dolayı mutlu ve gururluyuz. Sektörde kazandığı deneyimler Baydöner‘in hızlı yükselişi açısından oldukça değerli. Özellikle Baydöner’in Avrupa’daki itibarını artırmak için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız”  sözlerini ifade etti.

 

Baydöner Hakkında:

2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescilleyen Baydöner, Yurtdışında da Türk dönerini hakkıyla temsil ediyor. 2012 yılında Dubai’de Dünya Endevour Girişimcisi seçilen Baydöner, 2014 yılı Şubat ayında Ernst and Young’ın dünya genelinde düzenlediği girişimcilik yarışmasında “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü. Ayrıca Baydöner 60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen 2014 EY Entrepreneur Of The Year ile Monte Carlo’da Türkiye’yi temsil etti. Baydöner, AYD – Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneğinin düzenlediği, AVM’lerde 2015’in En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları arasında restoran dalında birincilik ödülünü aldı.

690 x 90

İŞ DÜNYASI

Öne Çıkanlar