MySql.Data.MySqlClient.MySqlException (0x80004005): Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'ekonomi2_cozum.gorseller.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by at MySql.Data.MySqlClient.MySqlStream.OpenPacket() at MySql.Data.MySqlClient.NativeDriver.ReadResult(UInt64& affectedRows, Int64& lastInsertId) at MySql.Data.MySqlClient.MySqlDataReader.GetResultSet() at MySql.Data.MySqlClient.MySqlDataReader.NextResult() at System.Data.ProviderBase.DataReaderContainer.NextResult() at System.Data.Common.DataAdapter.FillNextResult(DataReaderContainer dataReader) at System.Data.Common.DataAdapter.FillFromReader(DataSet dataset, DataTable datatable, String srcTable, DataReaderContainer dataReader, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, DataColumn parentChapterColumn, Object parentChapterValue) at System.Data.Common.DataAdapter.Fill(DataSet dataSet, String srcTable, IDataReader dataReader, Int32 startRecord, Int32 maxRecords) at System.Data.Common.DbDataAdapter.FillInternal(DataSet dataset, DataTable[] datatables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior) at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior) at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet) at EKONOMIKCOZUM.SITE.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Münih Türkiye’nin Makinecileri’ni ağırlamaya hazırlanıyor

Münih Türkiye’nin Makinecileri’ni ağırlamaya hazırlanıyor

Münih Türkiye’nin Makinecileri’ni ağırlamaya hazırlanıyor

Münih'te 11-17 Nisan tarihlerinde ziyaretçilere kapılarını açacak olan Bauma Fuarı, Türkiye'nin Makinecileri'ni ağırlayacak. İş ve inşaat makineleri alanında iki yılda bir düzenlenen ve Türkiye'nin Makinecileri'nin ikinci defa katılacağı fuarda Türkiye'den toplam 140 firma yer alacak.

 

Türkiye'nin Makinecileri bu yıl 31. kez düzenlenen ve inşaat makineleri, inşaat malzemesi makineleri ve madencilik makineleri için önemli bir buluşma noktası olan Bauma Fuarı'na katılacak. Fuar alanında birden fazla noktada verecekleri reklamlarla boy gösterecek olan Türkiye'nin Makinecileri, fuar girişinde 50 bin kişiye çanta dağıtacak.

 

200'den fazla ülkeden gelen 500 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak olan BAUMA Fuarı'na Türkiye’den 140 firmayla birlikte katılacakları için mutlu olduklarını belirten Makine Tanıtım Grubu Başkanı Adnan Dalgakıran, "Türkiye Makinecileri olarak, her yıl 1 milyar dolar düzeyinde ihracat gerçekleştirdiğimiz inşaat ve madencilikte kullanılan makineler alanında sektörün en büyük buluşma merkezlerinden BAUMA Münih’te ikinci defa yer alacağız. Dünya genelinde 200 ülkeye ihracat gerçekleştiren sektörümüzün, toplam ihracatı içinde yüzde 15’lik bir paya sahip olan Almanya'ya geçtiğimiz yıl gerçekleşen makine ihracatımız 2 milyar doların üzerinde oldu. Bizim için stratejik pazarlar arasında bulunan ve pek çok alanda yeni işbirlikleri gerçekleştirmek üzere çalışmalar yaptığımız Almanya'da Türk makinelerinin gücünü bir kez daha göstereceğiz” dedi.

 

Fuar boyunca etkili bir tanıtım kampanyası gerçekleştirmeyi hedefleyen Türkiye'nin Makinecileri stant alanında da ziyaretçileri Türk makineleri hakkında bilgilendirecekler. Türkiye'nin Makinecileri standında AKDER (Akışkan Gücü Derneği), ARÜSDER (Araç ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği) ve İSDER (İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) alt sektörleri hakkında bilgi vermek üzere hazır bulunacaklar.

690 x 90

İŞ DÜNYASI

Öne Çıkanlar